Midori-Chan - Vše o mě

29. srpna 2012 v 11:17 | Midori-Chan
Aby jste měly menší představivost, jak adminka Midori-Chan vypadá, mám tu pro vás pár informací o mě! ;)

Jméno: Soňa
Věk: 14
Barva vlasů: Světle hnědá
Barva očí: Modrá
Povaha: 70% sangvinik, 20% cholerik a 10% melancholik, samotář, vtipná, hodná, milá.
Hobby: Malování, japonština, grafika, čtení, sport
Oblíbené barvy: Modrá, zelená, černá, bílá a fialová


Oblíbené jídlo: Smažený sýr s hranolky, špagety, pizza, čína
Oblíbené pití: Já spíše piju minerálky, ale i Coca Colu a Kofolu :)

Co nemám ráda:
> Kouření - Jsem čistá dušička :)
> Alkohol
> Frajery/Frajerky či namyšlené barbieny


Tak o mě víte v podstatě všechno. Pokud jste se zarazili u toho slova, že jsem samotář, tak to je pravda. Už od mala jsem byla vychovaná plné lásky mé maminky, ale otce ne. Mám ji moc ráda! Jenže když už nemám v mém městě ani přátelé (začali kouřit a pít), tak jsem se osamostatněla tak, že se dokážu postarat. Proto nemám, ale vůbec nemám ráda, když mi někdo leze do mého vlastního soukromý. Jsem prostě radši sama a už to tak zůstane.
Samozřejmě mám ale hodně věrných přátel, vskutku hodně! A to jenom proto, že dokážu lidi pobavit a že jsem na ně hodná. Hold se se mnou nenudí - Doslova. :D

Jak jste si jistě všimly designu, není tak úplně senzační, já vím. Ale i tak Vám muselo dojít, že jsem dívka zaměřená na grafiku. Pro tento blog spolu s adminkou Tsuki, která tento blog založila a já pouze dodala její šarm, budeme dělat maximum, abyste se tu cítily jako v opravdovém Japonsku.
Jsme natolik šikovné, tedy spíše Tsuki, že našla jednu stránku, kde můžeme dělat i rozhovory s japonskými občany. Bude to velká legrace! :D Také tu nebude chybět japonština. Tsuki a já jsme japonštinou posedlé, akorát, že toho Tsuki umí víc. Já ale budu také umět hodně, jelikož dne 9. září 2012 jdu na kurz japonštiny! Huráá! :))

S Tsuki píšeme i povídky, i když jsme si je nikdy nepřečetly mezi sebou a vy budete mít také možnost nahlédnout do hlavy naší velké a mimořádné fantazie.

Moje přezdívka Midori-Chan, jak jsem k ní přišla?
Abyste rozuměly, tak MIDORI znamená v japonštině Zelená. Já mám zelenou moc ráda, ale spíše u mě vítězí modrá. Jenže modrá je Ao, a abych se jmenovala Ao-Chan, tak to je opravdu divné...

No, myslím, že jsem toho o sobě řekla docela hodně.
Pokud máte nějaké otázky, pište, prosím. ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama