Novinky na blogu

25. září 2012 v 12:22 | Midori-Chan |  O nás /Tsuki-Chan a Midori-Chan\
Poslední dva dny tu bylo hromové ticho - ani živáček, ani čtení, ani žádná videa.
Důvod je jasný a já si myslím, že Vám to sem psát nemusím, jelikož to jistě víte.
Je toho velmi hodně a tento týden mne potkaly jen samé písemky z nějakých předmětů... :/ Já tedy doufám, že to dopadne dobře, jak u mne, tak i u Tsuki.

Abych opět blog oživila spolu s mojí adminkou, nejdříve Vám napíši, co se chystáme (opět) na blog zveřejnit.

 • Nový design - Blíží se konec měsíce a já zjistila, že tento design je tmavší stránkou našeho blogu. Jenže to my nechceme. My chceme, aby z blogu vyzařovala živost a šťastnost, který bude na světě ještě hodně dlouho.
  Jenže... Designy dělám v celkem dobré úrovni, ale nastavovaní je už poněkud těžší... Design už mám teprve pár dnů uložený v PC a každý den, když mám volno, se chystám ho nastavit a přenastavovat hrubky... Nevím, proč mi to nejde, asi byla chyba v mém grafickém součtu, jenže každý design by měl jít, tak prosím - trpělivost! :)
 • Časopis MidJasu - Páni, je opravdu těžké dělat časopisy, aby v nich byly ty nejlepší a nejzajímavější články, které Vás pobaví nebo naopak něco naučí, či zajímavosti.
  Já jsem udělala svoji první stránku a to Fashion (cosplay), v níž bude i můj příběh + trapas, který všem hokám nepřeji, aby se jim to stalo!
  Někdy tento týden se rozhodnu udělat další stránku s rozhovory. Jeden rozhovor je již za mnou s mojí kamarádkou a druhý se chystám dělat - Nechte se překvapit... :)
  Bohužel nevím, jak je na tom Tsuki. Jen tak tak se najdeme na FaceBooku a popovídáme a pak opět do učení... Ale informovat Vás o Tsuki budu! :) Anebo se Vám tu ozve přímo ona.
 • Rozhovory s japonskými lidmi - Zrovna toto téma je tak trochu neoficiální. Podle mne jsou japonci (spíše kluci) trochu egoisti, jak říká i Tsuki. Ani si moc nepovídají narozdíl od dívek.
  Takže se chystám udělat rozhovor, ale nevím, jak na tom budu s časem. A kdyby ano, s kým byste chtěli na blogu mít rozhovor nejraději?
  Dívka nebo kluk? Zatím nemám ani vymyšlené otázky, kterýma bych je zaměstnala na hezkou chvilku! Takže pokud máte i něco na jazyku - nějakou otázku, co byste chtěli položit právě jim? Klidně mi sem napište, budu jedině ráda! ^_^

  Jinak vše de podle plánu - Písničky, skupiny, japonština, móda! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaký je váš vztah k Japonsku?

Výborný
Docela dobrý
Špatný
Hrozný

Komentáře

1 Kari55 Kari55 | Web | 25. září 2012 v 15:16 | Reagovat

proboha... tak mi dej to heslo a login a já ti pomůžu!!! a taky ti ti ukážu jak se nastavují layouty!!!! :-?

PS: už se těšíím na ten časáák!! :-D :D :-) ^.^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama