Nový design již na blogu ^_^

27. září 2012 v 21:42 | Midori-Chan |  O nás /Tsuki-Chan a Midori-Chan\


Úff! To bylo ale těžké!!
Tento design jsem dělala asi čtyřikrát, ale pokaždé se nepovedl... Jsem z toho unavená! :)
Jak vidíte, tento článek píšu už docela pozdě. Právě v této chvíli se mi moje hlava vypíná a dělá si místo pro moje noční sny, které se v tu náhle objeví, jako kapička fantazie do velkého jezera. :)

Design. Ano, toto je nový design, v nemž je hlavní tváří krásná geiša. Design Vám podrobně vystvětlím.
Jde o to, že s Tsuki jsme opravdu hodně chtěli gejšu jako hlavní obraz designu. Nevím proč, ale je neuvěřitelné, že zrovna geišu jsme chtěli obě dvě. Geiša je jeden ze znaků úchvatného Japonska a proto je zde. Jak si můžete všimnout, po jejím levém (z vaší strany pravém) boku designu je jakási zeleň. Je to japonská zahrada s malým potůčkem tečícím na onen konec.
Po jejím pravém boku ( z vaší strany levém) se skrrývá západ slunce tichého Japonska. V designu nesmí chybět i bambus. :)

Někteří teď žasnete, někteří jste zklamaní. Někteří máte rádi tmavé designy, někteří zase světlé. Jiní mají rádi anime v designu, jiní zase normální lidi či přírodu.
V jednom jsem si ale jistá... Tento design se líbí mne a Tsuki též. Už není tmavý, nemá ani žádné animované tvářičky. Většina lidí mi k mému předchozímu designu psali: ,,Nemám rád/a tmavé designy, nemám rád/a anime v designu.
A máte pravdu. Proč bych měla dávat do designu anime, když o něm ani nepíšeme? Proč bych měla dělat design a tím i blog temným, když z Japonska vyzařuje laskavost a láska k druhým?

To je důvod, proč jsem udělala tento design - Láska. Obrovská láska k Japonsku, jenž mi vzalo kousek srdce a položila ho do tohoto designu... :)

Ještě je tu pár hrubek, které dodělám a možná i trochu zvětším šířku Page! :)

Teď je váš čas.... Líbí se i Vám tento design?? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maryuuan-Mo Maryuuan-Mo | Web | 28. září 2012 v 14:47 | Reagovat

Nový design se mi moc líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama