Škola volá !!

4. září 2012 v 14:31 | Midori-Chan |  O nás /Tsuki-Chan a Midori-Chan\

Páni, tyto prázdniny utekly jako voda... A co nás volá? ŠKOLA - starosti, starosti a zase jenom starosti. Každý den se topit v mnoha knihách z různých předmětů. Naučit se různá početní čísla, gramatiku, jazyky a další...
Pro velikou část lidí je škola jako utrpení pro člověka. Mnozí z nás se do školy možná těšili jenom na kamarády, ale učení? Vyloučeno!
Je jasné, že si každý, kdo ještě chodí do školy musí protrpět to své. A nejhorší na tom všem je, že Vám třeba něco nejde.
Opakovací testy z předchozího ročníku se již ženou i na mne. Na Tsuki měl hned druhý den přivítat test, tak snad to bude v pořádku. Držela jsem ti palečky, Tsuki! :)

A co vy? Těšili jste se do školy? Překvapila vás dnes nějaká písemka? A do jaké třídy jste již dva dny v tomto novém školním roce nastoupili? :)

Já jsem čerstvá osmačka! Nedá se tomu ani věřit, jak ten čas utíká jako časový limit na běžecím pásu. Nejradši bych se vykašlala na dospělost a dále bych žila v krásným dětských let a byla pořád dítě, co miluje Japonsko. Kéž by to šlo... :)

Více pod prexerem, více zajímavostí! ;)


U Tsuki nevím, do jaké teď půjde, ale myslím, že ona je v deváté třídě. Ve třídě, která je ta poslední na základní škole a také ta rozhodující. Ale Tsuki má už své povolání (myslím) vybrané, nebo by spíše toto povolání chtěla. Já Vám to ale nesdělím, zkus te se jí zeptat sami. :)

Tak a teď ta trochu horší zpráva. S Tsuki jsme ve třídách rozhodujících. Což znamená, že tyto dva poslední roky budou rozhodující pro naší budoucnost...
Obě dvě se musíme opravdu pilně učit, aby z nás také něco bylo. U Tsuki je to jednoznačně jasné, jelikož ona chodí na gympl.
Já také chodím do dobré, ale dost náročné školy! Mám sice trochu ztrach z toho, že mi něco nepůjde, ale moje sebevědomí musí být velmi silné, abych se tím prodírala do dalšího volna - prázdniny.
Z toho lidičky vyplívá, že tentokrát nemohu své učení tolik zanedbat a tentokrát musím být pečlivá a to dost!
S Tsuki tu nebudeme moc často. Ale pokusím se sem spolu s Tsuki přidat nějaký ten článek každý den.
Uvidíme, jak to půjde! ;)

Pokud i vy již máte tento rok jako my těžký, tak Vám s Tsuki držíme všem palečky! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama