Říjen 2012

Blog se pozastavuje...

26. října 2012 v 19:22 | Midori-Chan
Není čas. Vůbec, ale vůbec není tolik času na to, abych mohla strávit na blogu. Spolu s Tsuki jsme se dohodli, že blog na nějakou dobu pozastavíme, a pak jej zprovozníme na dobu, kdy už tu budeme obě dvě - ne jenom já! :)

Doufám, že to laskavě pochopíte... :)

MĚJTE SE HEZKY! ^^

|Povídka| = German view of the life - Seznámení

25. října 2012 v 18:28 | Midori-Chan |  Povídky Midori-Chan
>> Ještě bych Vám předem chtěla říct, že obrázek či moje ručně tvořené povídky, prosím, nekopírujte!
A tedy doufám, že se Vám tato povídka + další jiné budou zvlášť i líbit. Nerada bych to sem psala pro nic za nic.
Ovšem tento díl je jakožto úvodní, až v další části se už bude od záčatku život odehrávat... až do konce. :)
PS: Nejhorší by pro mne asi bylo, kdyby se o tomhle dozvěděl - chudák :(( <<


Beast

24. října 2012 v 18:42 | Midori-Chan
Moje další vele-oblíbená skupina je... Beast! ^_^
První song, který jsem od nich slyšela byl Shock a poslední, kterou posloichám dodnes je jejich zbrusu nový song Beautiful Night, kterou jsem si opravdu hodně oblíbila! ^^


U-Kiss - Believe /CZ/

24. října 2012 v 18:20 | Midori-Chan
Tak, opět tu frčí U-Kiss a jejich ne moc starý song Believe!
Dámy a pánové, pecka udeřila a zapsala se mezi ostatní nejlepší songy od U-Kiss.Povídky, povídky...

23. října 2012 v 20:06 | Midori-Chan |  O nás /Tsuki-Chan a Midori-Chan\
Přesně tak, nejenže jsme s Tsuki velkými milovníky Japonska a celkově i Asie, ale také milujeme chvíle, kdy máme šanci ponořit se do tzv. světa fantazie, kde žádná pravidla neplatí. Je to jen vaše fantazie, kterou můžete různými způsoby vytvářet a měnit jak vlastní scénář, tak i krásné prostředí. Je to jediné místo, kde můžete létat, přenášet se, být úplně jidne, než v realitě, být s kymkoliv se kterým Vám je dobře a to nejdůležitější - je to vše jenom podle vás, doslova.

Tsuki chodí na kroužek, kde se takovéto povídky píšou a kde může včerpat svou fantazii na kousek papíru, jenž zůstane pozbytek života. V tom případě je nám asi jasné, že je to člověk s nějakou úrovní své fantazie a také bohaté slovní zásoby, která je k něčemu takovému dost důležitá.

Já jsem začala s mými povídkami na mém starém blogu. Byli trochu akční, než-li můj normální život a pokud si všimnete, první povídky nezačali zrovna nejlépe. Sem tam byly samé chybičky v pravopisu, zbytečně krátká, což ukazovalo na moji chudou fantazii. Ale postupně až po tu poslední povídku se to lepšilo a 2. serie byla tak obohacena tím, že jsem začala před pár lety hodně číst a že mne to velmi nadchlo.
Nevím jak pro vás, ale jsem již na své povídky velmi pyšná a proto svoji fantazii s kusem mého srdce vložím právě do tohoto blogu.

Nevadilo by Vám to?

(KARI55 = TENTO PŘÍBĚH MOC DOBŘE ZNÁŠ) :))
Víte, zrovna mám na krku jeden svůj příběh (vymyšlený), který ale chci, aby se stal skutečností. Netýká se to Japonska, celkově ani Asie. Je to příběh o jednom klukovi, který bydlí ode mne nedaleko v Německu. Jeho jméno se mi říkat nechce, ale když na to bude povídka, tak musím. Jmenuje se Chim. Má rád to samé, co já, je moc hezký, takže je asi jasné, proč ho mám ráda - Je to přesný typ kluka pro mě. Toto je také úžasná chvíle, že je blog v češtině a nejde do němčiny, jelikož to, co k němu cítím necítí totéž on ke mě. I když jsem si spolu napsaly jenom jednou, i tak.. neměla jsem odvahu napsat znovu a nikdy nebudu. Doce lituji, že nejsem němec, ale zároveň i to, že jsem honezaujala, ale povídka teď bude jen a jen podle mě. :')

Takže, rozjedu povídku, která se bude týkat mne i jeho. Povídka bude o tom, že mne rodiče pošlou do Německa. do města, kde bydlí i Chim. Přímo i do jejich domu, kde se o mne bude starat jeho rodina. Postupně budu velmi, velmi ostýchavá na všechny lidi ve městě, ale postupně se to dotáhne na nejlepší osud, co mne kdy potkal....

Také máte někoho, koho máte rádi, ale bojíte se mu to říct? :)

Nezapomeňte na galerie asijských skupin

23. října 2012 v 15:42 | Midori-Chan |  O nás /Tsuki-Chan a Midori-Chan\
Tedy, opět se Vám omlouvám a možná ještě několikrát omlouvat budu, že zde netrávím více času. A opět je to tentýž důvod... :D
Ale i když tu nic nevidíte - žádný článek, či nový song, přeci jenom se pořád na blogu dějí věci. Tak třeba např. Galerie známých asijských skupin, které samozřejmě ještě nejsou všechny doplněny, ale i na nich makám...
Také jsem chtěla nový dess, který jsem pro tento blog vytvořila, ale bohužel se nepovedl na tento blog dát, jelikož jeho velikost byla jaksi moc ''šířkově'' velká a proto to nešlo nijak jinak udělat. Takže jsem na dess plýtvala zbytečný čas. Ale však já ho sem dám! On mne tento blog bude a musí poslouchat - zlobidlo jedno.

U-Kiss - Neverland

21. října 2012 v 14:16 | Midori-Chan
Jo, tuhle prostě zbožňuju!! *__*Že by nový song od SHINee již brzy vyšel?

21. října 2012 v 7:43 | Midori-Chan |  SHINee - Zajímavosti kolem skupiny
Neodolatelní zpěváci, kteří si získali srdce milionů dívek nazpívali nový song s názvem Dazzling Girl.
Bohužel je na strankách YouTube jenom krátká verze tohoto songu, takže na celou píseň si musíme ještě chviličku počkat.
Toto je něco jako úvodní chuťovka, která navštívila YouTube teprve před měsícem (+...-)
Samozřejmě se hudba opět týká lásky a dívky, do které se zamilovali. I samotný nadpis songu napoví...
Krátký song trvá přibližně 2 min., ale i přesto je velmi lákávý a hypnotický pro všechny fanoušky SHINee.
Já se teda nemohu dočkat, až vyjde celá!! ^^Chybí tu živý duch

20. října 2012 v 6:38 | Midori-Chan |  O nás /Tsuki-Chan a Midori-Chan\
Jejda, čas plyne a já nemám vůbec čas na blog. Dokonce makám i na novém dessu blogu, protože se mi zase tenhle dess moc nezamlouvá - Page je moc malý!
Takže opět koncem měsíce bude nový dess... Stejná barva, akorát trochu tmavší a obrázek (hlavní) také jenom jeden.
JInak opět je tu tentýž problém, jako u Tsuki. Já nemám na blog moc času. Je to tím, že o víkendech v posledních týdnech pořád někam utíkám a v týdnu se musím učit, jelikož nás učitelé úkoly jen zasypávají.
Jistě už rozjíždím i novou rubriku ''Japonská bojová umění'', na kterou ale nemám šanci se nijak dostat.

Je tu ještě jedna věc, taková více poutavá a zajímavá.
Přemýšlím o další spoluadmince blogu, která by mohla např. prezentovat něco na blogu (hudbu, módu či jiné), protože opravdu nic nestíhám a bez mojí Tsuki je to tu opravdu těžké. Možná také snámi spoluadmin být nemusí, ještě k tomu to všechno musím probrat s Tsuki, ale pokud ano, tak klidně sem dám nějaký podobný článek na hlasování. :)

U-Kiss - Always

19. října 2012 v 6:41 | Midori-Chan
Pěkná... I když to není úplně můj žánr tato píseň i tak je hezká... :)
Ale asi budu přidávat nejdříve písničky ty, které mám od UK ráda a potom ty další - Nechce se mi to dělat podle abecedy xD