Povídky, povídky...

23. října 2012 v 20:06 | Midori-Chan |  O nás /Tsuki-Chan a Midori-Chan\
Přesně tak, nejenže jsme s Tsuki velkými milovníky Japonska a celkově i Asie, ale také milujeme chvíle, kdy máme šanci ponořit se do tzv. světa fantazie, kde žádná pravidla neplatí. Je to jen vaše fantazie, kterou můžete různými způsoby vytvářet a měnit jak vlastní scénář, tak i krásné prostředí. Je to jediné místo, kde můžete létat, přenášet se, být úplně jidne, než v realitě, být s kymkoliv se kterým Vám je dobře a to nejdůležitější - je to vše jenom podle vás, doslova.

Tsuki chodí na kroužek, kde se takovéto povídky píšou a kde může včerpat svou fantazii na kousek papíru, jenž zůstane pozbytek života. V tom případě je nám asi jasné, že je to člověk s nějakou úrovní své fantazie a také bohaté slovní zásoby, která je k něčemu takovému dost důležitá.

Já jsem začala s mými povídkami na mém starém blogu. Byli trochu akční, než-li můj normální život a pokud si všimnete, první povídky nezačali zrovna nejlépe. Sem tam byly samé chybičky v pravopisu, zbytečně krátká, což ukazovalo na moji chudou fantazii. Ale postupně až po tu poslední povídku se to lepšilo a 2. serie byla tak obohacena tím, že jsem začala před pár lety hodně číst a že mne to velmi nadchlo.
Nevím jak pro vás, ale jsem již na své povídky velmi pyšná a proto svoji fantazii s kusem mého srdce vložím právě do tohoto blogu.

Nevadilo by Vám to?

(KARI55 = TENTO PŘÍBĚH MOC DOBŘE ZNÁŠ) :))
Víte, zrovna mám na krku jeden svůj příběh (vymyšlený), který ale chci, aby se stal skutečností. Netýká se to Japonska, celkově ani Asie. Je to příběh o jednom klukovi, který bydlí ode mne nedaleko v Německu. Jeho jméno se mi říkat nechce, ale když na to bude povídka, tak musím. Jmenuje se Chim. Má rád to samé, co já, je moc hezký, takže je asi jasné, proč ho mám ráda - Je to přesný typ kluka pro mě. Toto je také úžasná chvíle, že je blog v češtině a nejde do němčiny, jelikož to, co k němu cítím necítí totéž on ke mě. I když jsem si spolu napsaly jenom jednou, i tak.. neměla jsem odvahu napsat znovu a nikdy nebudu. Doce lituji, že nejsem němec, ale zároveň i to, že jsem honezaujala, ale povídka teď bude jen a jen podle mě. :')

Takže, rozjedu povídku, která se bude týkat mne i jeho. Povídka bude o tom, že mne rodiče pošlou do Německa. do města, kde bydlí i Chim. Přímo i do jejich domu, kde se o mne bude starat jeho rodina. Postupně budu velmi, velmi ostýchavá na všechny lidi ve městě, ale postupně se to dotáhne na nejlepší osud, co mne kdy potkal....

Také máte někoho, koho máte rádi, ale bojíte se mu to říct? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maryuuan-Mo Maryuuan-Mo | Web | 23. října 2012 v 21:14 | Reagovat

Počítá se TaeMin?

2 nihon-monogatari nihon-monogatari | Web | 24. října 2012 v 6:06 | Reagovat

Asi ano... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama